VYBAVENIE A ZARIADENIA

Naša autoumyváreň od Ehrle funguje na báze aktívneho mikroprášku, teda bez kefy = žiadne škrabance a námaha. Umývanie zvládnu jednoducho a bez námahy aj dámy.

Autoumyváreň, v ktorej visia dve hadice. Jedna so striekaciou pištoľou a druhá s kefou, nie sú bezdotykové a ani pohodlné. Je v nich potrebné naniesť aktívnu penu, čakať na jej pôsobenie (pri čom časomerač Vám beží) a následne kefou s dvoma rukami špinu čistiť.

Úspechom čistého auta bez šmúh z bezdotykovej umyvárne, je okrem programov lesk a ochranný vosk v záverečnom programe oplachu použitá osmózová voda. Teda voda, z ktorej boli odobraté všetky minerály, soli a nežiadúce látky.

Tieto overené spôsoby zaručuje Nemecká technológia a chémia od priekopníka v tejto technológii EHRLE, ktorého už veľa výrobcov aj napodobňuje.

8x umývací box
Skutočne bezdotykové samoobslužné umývacie boxy.
7x vysávací box
K dispozícii máte 7 vysávacích boxov. U nás sa môžete spoľahnúť na dostatočný sací výkon a kvalitné nadstavce.
2x tepovacie zariadenie
Slúži na čistenie textilných časti interiéru Vášho vozidla. Za tepovanie auta inde zaplatíte nie málo peňazí - u nás si Vaše vozidlo môžete tepovať sami na kvalitnom zariadení za výhodnú cenu.
Práčka rohoži
Práčka rohoží je perfektný pomocník na vyčistenie textilných autokoberčekov.
Parfémovač
V ponuke momentálne máme tieto príjemné vône: neutralizér pachov s broskyňovým nádychom , vanilka, čierna orchidea a štvrtú vôňu striedame po rôznych obdobiach: mentol, jablko, pomaranč...
Hustenie pneumatík
Zariadenie na hustenie “dofukovanie“ pneumatík. U nás si môžete nahustiť Vaše auto na kvalitnom zariadení s presným a pravidelne kalibrovaným tlakomerom.
Rozmieňací automat
Slúži na výmenu akejkoľvek hotovosti za 50 centovky , alebo na dobitie kreditu do Vášho elektronického kľúča. V termináli si viete zakúpiť aj samotný elektronický kľúč.
Toalety
Samozrejme máme pre Vás aj čisté a moderné toalety so senzorovou sanitou.
Parkovanie
K dispozícii je pre Vás momentálne 9 parkovacích miest.