2x tepovacie zariadenie

Slúži na čistenie textilných časti interiéru Vášho vozidla. Za tepovanie auta inde zaplatíte nie málo peňazí - u nás si Vaše vozidlo môžete tepovať sami na kvalitnom zariadení za výhodnú cenu.

Máte sedadlo znečistené od čokolády? Alebo sa stala po výdatnom obede a kľukatej ceste nemilá nepríjemnosť ? Je tu riešenie:

Cena tepovania je 50cent za 1 minútu.

samozrejmosťou je možnosť platenia mincami 50cent, 1€, 2€ alebo našími žetónmi, prípadne bezhotovostným elektronickým kľúčom

Na tepovanie sa používajú dva nádstavce. Kefa s dávkovačom peny slúži na napenenie a vyčistenie textilných častí /koberce, sedadlá, čalúnenie, .../

Sami si dávkujete penu. Odporúčame po napenení presunúť prsty pod dávkovaciu páčku a tak pohybmi čistiť /kefovať/ potrebné miesta. Zabránite tým nechcenému premočeniu prílišným napenením.

Následne po  prekefovaní penou a kefou odložte kefu a sacou hubicou pohybmi k sebe vysajte všetkú vlhkosť z textílie.

Najčastejšou chybou je keď zákazník sacou hubicou na silu trie a drhne po textílii. Na to sú určené štetinky na kefe pomocou ktorých menšou námahou dosiahnete lepší efekt.

Ďakujeme za odkladanie hadíc na svoje pôvodné miesto. Predídeme tým poškodzovaniu a následnému znepríjemňovaniu tepovania ďalším zákazníkom.