Hustenie pneumatík

Zariadenie na hustenie “dofukovanie“ pneumatík. U nás si môžete nahustiť Vaše auto na kvalitnom zariadení s presným a pravidelne kalibrovaným tlakomerom.

Aj tu samozrejme platí možnosť platby peniazmi /0,1€ 0,2€ 0,5€ 1€ 2€ , žetónmi alebo elektronickým kľúčom.

Cena je 20cent za 4 minúty. Pri vhodení vyššieho nominálu sa čas úmerne násobí.

Niekto si zanadáva, že prečo za vzduch platiť. Jednoduché vysvetlenie: lebo chceme aby si zákazník vážil stroj ktorý mu poskytne službu. My sa Vám oň za to postaráme aby bol vždy k dispozícii a to v čo najlepšom stave. Aj keď máme radi zelenú energiu a fotovoltaická elektráreň na streche umývacích boxov je samozrejmosťou. Platíme stály personál pre Vašu pohodu, čisté prostredie a poradenstvo...

Pár rád ako nepremrhať svoj kredit:

Pred použitím hustiča si dajte dole všetky klobúčiky na kolesách /zbytočne by ste tým strácali čas počas hustenia/.

Následne nasuňte koncovku na Váš ventil tak aby aj po jej pustení ukazoval náš hustič momentálny tlak vo Vašej pneumatike.

Až vtedy vhoďte platidlo a môžte tlačiť plus pre dofúkanie alebo mínus pre spúšťanie tlaku.

Upozornenie: po vhodení platidla stroj nemusí začať hučať. Hučí len v prípade že dopľňa do svojej nádoby požadovaný tlak z komporesora. Ak ho má dostatok, tak stroj funguje aj bez hučania. Stalo sa nám, že zákazník vhodil mincu a keďže nič nepočul, začal hľadať personál a kým sa vrátil, čas mu vypršal.

V prípade že máte nesprávne zastrčenú koncovku hadice a prefukuje Vám cez ňu, tak barometer neukazuje správny tlak a následné dofukovanie by bolo neefektívne.